came irreversible gearmotor roller shutter release h4 001h40230120 h40230120
SKU: 001H40230120
CAME - IRREVERSIBLE GEARMOTOR 230 V FOR ROLLER SHUTTERS, WITH LANYARD RELEASE
HOISTING STRENGTH UP TO 180KG
- IDEAL FOR DIFFERENT AREAS OF APPLICATION , BOTH PRIVATE AND BUSINESS
- ADAPTABLE TO EITHER 48mm OR 60mm SHUTTER SHAFTS AND 200mm OR 220mm SPRINGS